Rodzinka 2+2. Czyli my rodzice i dwójka szkrabów.

Kuba i Szymek to przedszkolaki. Kochają zwierzęta i dinozaury. Na drugim miejscu ich zainteresowań są książki, pociągi i tramwaje. W języku angielskim będą za chwilę mówić lepiej niż mama. Ciekawi świata i żądni nowych wrażeń.

Rodzice czyli Beata i Bartek. Tata handlowiec, absolwent politechniki o kierunku marketing i zarządzanie. Uzależniony od komórki i laptopa. Mama blogerka i główny koordynator wypraw:) Absolwentka WSB o kierunku e-biznes. Gadżeciara i pochłaniacz książek. Nie wyobraża sobie życia bez fb:)

Kochamy podróże duże i małe. Udowadniamy, że z dziećmi można się świetnie bawić w drodze i od nowa odkrywać świat.

W ramach wyjątków gdy obowiązki zatrzymują tatusia w biurze, w wyprawach towarzyszy nam babcia Ula.


Kontakt:

e-mail: biuro@tamjedziemy.pl

 


Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie:

- patronat medialny

Oferta Patronatu Medialnego
Tamjedziemy.pl to podróże bliższe i dalsze. Ciekawe miejsca dla dzieci: zoo, place zabaw, parki rozrywki itp. Co tydzień nowa porcja newsów-wydarzenia i eventy dla dzieci. Co, gdzie, kiedy? Za darmo i pół darmo. Testy zabawek. Książki i wszelakie inspiracje.
Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizujecie koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - prosimy o kontakt. 
Z naszej strony proponujemy:
Umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, linki na stronę oraz logo organizatora) na stronie głównej w sekcji "Co, Gdzie, Kiedy?".
Wyróżnienie tytułu zapowiedzi.
Umieszczenie logo organizatora wśród instytucji współpracujących z portalem Tamjedziemy.pl.
Umieszczenie wydarzenia na portalach społecznościowych.
Opublikowanie artykułu z możliwością dodania zajawki na głównej stronie portalu.
Umieszczenie relacji lub foto-relacji z wydarzenia.
Ze strony organizatora oczekujemy:
Umieszczenia logo portalu Tamjedziemy.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy.
Zawarcie informacji o patronie medialnym portalu Tamjedziemy.pl w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane).
Zapewnienie możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu (bannery, roll up'y, ulotki) w trakcie trwania imprezy.
Przekazywanie informacji słownej o patronie medialnym portalu Tamjedziemy.pl w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy.
W przypadku imprez biletowanych – przekazanie portalowi Tamjedziemy.pl uzgodnionej wcześniej ilości biletów, które rozdysponowane będą w konkursach dla internautów.
Powyższe opcje przedstawiają jedynie możliwości wzajemnej promocji oraz wymiany usług pomiędzy portalem Tamjedziemy.pl, a organizatorem wydarzenia. W zależności od specyfiki i rangi imprezy, ilości oraz jakości materiałów promujących imprezę, wzajemnie świadczone usługi regulowane będą odrębną umową.

skontaktuj się z nami!

Jesteśmy zainteresowani szeroko pojętą formą współpracy(reklamy)

-linki reklamowe

-banery

-teksty sponsorowane

-recenzje

-testy, konkursy

-wyjazdy sponsorowane

Razem napewno wymyślimy coś ciekawego. Kreatywność to nasza mocna strona.

Uważasz, że Twój pensjonat/hotel spełnia wymagania rodziny. Jest przyjazny dzieciom. Z chęcią to sprawdzimy.

Masz restaurację i uważasz, że Twoja pizza jest najlepsza na świecie. Nie znam większych smakoszy od własnych dzieci.

Mali testerzy chętnie wkroczą do akcji.

Każdy kto przyczyni się do rozwoju portalu, oferując nam czy nocleg, czy małą kawę w kawiarni, może liczyć na reklamę tutaj.

Zauważ że jest to najtańsza forma reklamy a dożywotnia :)

Zawsze umieszczamy link kierujący na Twoją stronę. 

Jeśli chcesz nas wspomóc książkami, przewodnikami, chętnie przygarniemy. Poprosimy też o jedną sztukę dla czytelników, i wymyślimy jakąś fajną akcję.

Nie masz pomysłu na reklamę -napisz do nas-co dwie głowy to nie jedna:)


Uprzedzam, decydując się na współpracę, wiedz że zawsze piszemy prawdę. Co się nam podoba, a co nie. To nasze subiektywne opinie,   i nie każdy musi się z nimi zgadzać.


Kontakt: 

biuro@tamjedziemy.pl

fb: https://www.facebook.com/tamjedziemy

 

Nasze patronaty: